Nëse e dalloni gruan e dytë për pesë sekonda, keni inteligjencë të lartë - Bota Sot
Nëse e dalloni gruan e dytë për pesë sekonda, keni inteligjencë të lartë

Ndryshe

E martë, 20 nëntor 2018

Nëse e dalloni gruan e dytë për pesë sekonda, keni inteligjencë të lartë

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 12:26
Ilustrim

Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë.

Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullarizuar në internet. Jorg ka postuar këtë foto dhe u ka kërkuar përdoruesve që të gjejnë gruan e fshehur. Një test pamor që është bërë viral. Rehatohuni dhe shiheni me vëmendje. Por kujdes! Koha është vetëm 5 sekonda.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test