Plaçkitësja që provoi të vidhte pakon para derës, e pësoi keq nga kujdestarja e fëmijëve - Bota Sot
Plaçkitësja që provoi të vidhte pakon para derës, e pësoi keq nga kujdestarja e fëmijëve

Ndryshe

E diel, 21 tetor 2018

Plaçkitësja që provoi të vidhte pakon para derës, e pësoi keq nga kujdestarja e fëmijëve

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 15:30
Pamje nga video

Kate Anderson që është e angazhuar në një familje në Washington të Shteteve të Bashkuara që të kujdeset për një fëmijë, i është kundërvënë plaçkitëses që provoi të vidhte një pako.

Me të parë që po largohej, ajo e ka lënë fëmijën në shtrat dhe ka vrapuar për ta ndaluar.

“Nuk pata kohë që pakon e sjellë nga posta ta fusja brenda, por intervenova para se të humbej përgjithmonë”, ka thënë Anderson lidhur me rastin.

Më poshtë mund të shihni reagimin e saj të shpejtë, ndërsa më pas e ka mbajtur atë me forcë, derisa kanë arritur policët për ta arrestuar. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test