15 dështime në 55 sekonda: Është e pamundur të mos qeshësh me këto dështime - Bota Sot
15 dështime në 55 sekonda: Është e pamundur të mos qeshësh me këto dështime

Ndryshe

E premte, 19 tetor 2018

15 dështime në 55 sekonda: Është e pamundur të mos qeshësh me këto dështime

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 19:35
Pamje nga video

Përdoruesve të internetit u pëlqejnë pamjet e dështimeve dhe një video montazh ka tentuar që tua tregojë atyre disa nga më interesantet.

Bëhet fjalë për një video e cila është shfaqur në një show televiziv, në të cilën thuhet se janë paraqitur 15 dështime në vetëm 55 sekonda.

Dhe krejt çfarë mund të thuhet është se është e pamundur të mos qeshësh me këto dështime. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test