Prindërit e habitur me mesazhin e sinqertë që ua la e bija - Bota Sot
Prindërit e habitur me mesazhin e sinqertë që ua la e bija

Ndryshe

E enjte, 18 tetor 2018

Prindërit e habitur me mesazhin e sinqertë që ua la e bija

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 19:36
Letra

Libbi Boins nga Kent i Anglisë, ka lënë një mesazh për prindërit, ku i falënderon që kryen marrëdhënie seksuale, që ajo dhe i vëllai të vijnë në jetë.

Nëna e tetëvjeçares, nuk ka mundur të besonte kur ka lexuar shënimin e sinqertë në tabelën e dhomës së gjumit.

“Isha në një vizitë dhe bashkëshorti i vuri fëmijët në gjumë, kur u ktheva më tha që të shkoj për t’i përqafuar. Mbeta duke qeshur, me atë që shihja”, ka thënë nëna e Boins.

Më tej, ajo ka treguar se bija saj ka mësuar së fundmi për procesin e riprodhimit dhe beson se ajo e ka kuptuar mirë atë që i kanë shpjeguar në shkollë. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test