Kjo foto është bërë hit në internet për një arsye të veçantë - Bota Sot
Kjo foto është bërë hit në internet për një arsye të veçantë

Ndryshe

E diel, 18 nëntor 2018

Kjo foto është bërë hit në internet për një arsye të veçantë

Më: 4 dhjetor 2017 Në ora: 22:18
Fotoja

Një fotografi e publikuar në rrjetin social Twitter ka habitur të gjithë, duke u pëlqyer dhe shpërndarë me të madhe.

Fotografia, e bërë në një metro të Moskës në Rusi, shfaq pothuajse gjithë pasagjerët duke lexuar libra.

Nikola Mirkovic e publikoi fotografinë në Twitter me përshkrimin: “Metro i Moskës sot. S’kam koment”.

Në kohën kur teknologjia ka poshtuar të gjithë dhe njerëzit janë bërë të varur pas celularëve të cilët i përdorin nonstop kudo, kjo fotografi me pasagjerët duke lexuar libra në vend të përdorimit të celularëve, flet shumë. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test