Natyra është kaq e frikshme! - Bota Sot
Natyra është kaq e frikshme!

Ndryshe

E enjte, 18 tetor 2018

Natyra është kaq e frikshme!

Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 16:56
Pamje nga video

Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë bombe, është natyra që shpërthen në formën e saj më të frikshme, të mahnitshme dhe të pabesueshme.

Pamjet vijnë nga Australia Perëndimore, ku gjatë një shtrëngate retë kanë dhuruar një spektakël të tillë. Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test