Histori prekëse! Shihni çfarë bën luanesha kur kupton se preja e saj është shtatzënë - Bota Sot
Histori prekëse! Shihni çfarë bën luanesha kur kupton se preja e saj është shtatzënë

Ndryshe

E martë, 13 nëntor 2018

Histori prekëse! Shihni çfarë bën luanesha kur kupton se preja e saj është shtatzënë

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 14:48
Ilustrim

Kjo mbase është histori më prekëse qe keni për të dëgjuar ndonjëherë në jetën tuaj.

Askush nuk kishte për ta besuar më parë nëse nuk do të kishte ndodhur, kjo histori mjaft prekëse, ku luanesha pasi kuptoi se preja e saj ishte shtatzënë, i dha jetë të voglit.

Siç shihet edhe nga fotot luanesha pasi ka vrarë një kaproll, ka kuptuar se ajo ishte shtatzënë.

Më pas luanesha, i ka hapur barkun kaprollit dhe e ka nxjerrë të voglin jashtë. Për më shumë shihni fotot.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test