Të pranishmit qeshnin me zënkën mes adoleshenteve, ku njëra tërhiqej zvarrë prej flokësh - Bota Sot
Të pranishmit qeshnin me zënkën mes adoleshenteve, ku njëra tërhiqej zvarrë prej flokësh

Ndryshe

E diel, 21 tetor 2018

Të pranishmit qeshnin me zënkën mes adoleshenteve, ku njëra tërhiqej zvarrë prej flokësh

Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 23:01
Pamje nga video

Adoleshentja e paemëruar nga York e Anglisë, e ka grushtuar një moshatare të pambrojtur dhe më pas ka nisur ta tërhiqte zvarrë prej flokësh.

Viktima që ishte shumë më e dobët se sulmuesja, vetëm përpiqej të largohej dhe nuk provonte ta godiste.

Rreth tyre ishin një grup i të pranishmëve, që vetëm qeshnin dhe nuk intervenonin për t’i ndarë.

Filmimi që mund të shihni më poshtë, është shpërndarë për të rritur vetëdijen mbi zënkat mes të rinjve, ku të dobëtit mbesin me pasoja të mëdha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test