Pamje apokaliptike nga Australia - Bota Sot
Pamje apokaliptike nga Australia

Ndryshe

E shtunë, 20 tetor 2018

Pamje apokaliptike nga Australia

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 08:35
Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë bombe, është natyra që shpërthen në formën e saj më të frikshme, të mahnitshme dhe të pabesueshme.

Shkrepëtima që bien pa pushim duke ndezur qiellin e duke i dhënë dritë reve të formave më magjike. E mahnitshme dhe e frikshme ajo që na jep natyra!

Nuk është montazh, por nuk është as shpërthimi i ndonjë bombe, është natyra që shpërthen në formën e saj më të frikshme, të mahnitshme dhe të pabesueshme.

Pamjet vijnë nga Australia Perëndimore, ku gjatë një shtrëngate retë kanë dhuruar një spektakël të tillë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test