Kërce sikur s’të sheh askush - Bota Sot
Kërce sikur s’të sheh askush

Ndryshe

E mërkurë, 17 tetor 2018

Kërce sikur s’të sheh askush

Më: 11 dhjetor 2017 Në ora: 17:37
Pamje nga video

Kush thotë se miqtë dhe familja janë më të rëndësishmit në jetë, kur mund të jesh edhe vetë dhe të luash me pemë gjithë ditën?

Ky ari ka bërë pikërisht kështu, shikojeni videon dhe do të bindeni!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test