Punonjësi në telashe me kangurin që donte të përleshej - Bota Sot
Punonjësi në telashe me kangurin që donte të përleshej

Ndryshe

E martë, 16 tetor 2018

Punonjësi në telashe me kangurin që donte të përleshej

Më: 13 dhjetor 2017 Në ora: 17:24
Pamje nga video

Kanguri që ka hyrë në një punishte në Brazil, nuk e linte të qetë një punonjës dhe insistonte të përleshej.

Megjithëse ai provo t’i shmangej dhe ia kthente shpinën, kafsha e godiste dhe mundohej t’ia kapte duart.

“Ngjanë si fëmijët që duan ta rrahin të rriturin dhe nuk ke çfarë t’ju bësh”, ka qenë një nga komentet e shumta.

Më poshtë mund ta shihni telashet që i dolën punonjësit, derisa përpiqej ta largonte kangurin nga punishtja, por pa e goditur për ta lënduar. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test