E lodhur nga fakti që partneri i saj tërë ditën mbante në dorë telefonin e nuk i kushtonte vëmendje asaj, i hakmerret në mënyrë interesante - Bota Sot
E lodhur nga fakti që partneri i saj tërë ditën mbante në dorë telefonin e nuk i kushtonte vëmendje asaj, i hakmerret në mënyrë interesante

Ndryshe

E martë, 16 tetor 2018

E lodhur nga fakti që partneri i saj tërë ditën mbante në dorë telefonin e nuk i kushtonte vëmendje asaj, i hakmerret në mënyrë interesante

Më: 14 dhjetor 2017 Në ora: 14:08
Pamje nga video

Pas publikimi të video ku një djalë “dënon” të dashurën e tij, pasi shumicën e kohës e kalon duke shikuar telefonin mobil, dhe që pak kohë ka marrë mbi 90 milionë klikime, është shfaqur një video tjetër virale në Facebook.

Por, kësaj radhe janë ndërruar rolet, pasi tani dënohet mashkulli i cili nga frika e zhurmës së një borie të cilës i bie e dashura e tij e hedh telefonin në tokë.

Jane ka filmuar çdo detaj të hakmarrjes, sa që partneri i saj nuk po mendon më që ta prekë me dorë telefonin. Në disa situata, idetë ishin shumë kreative, siç edhe mund të shihet në videon e publikuar më poshtë, ku ky i ri shihet me telefon në dorë edhe kur shkon në tualet.

Por, kur ajo i shfaqet para shpinës dhe i bie borisë, ai nga frika e lëshon nga dora dhe i bie në guaskë. Dhe sikur kjo të mos mjaftonte një fat i tillë e përcolli edhe në disa raste. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test