Pyetje logjike - Bota Sot
Pyetje logjike

Ndryshe

E hënë, 19 nëntor 2018

Pyetje logjike

Më: 29 janar 2018 Në ora: 12:08
Ilustrim

Problemet matematikore vetëm se ju aftësojnë më shumë mendjen tuaj.

Jeni të gatshëm për ta sfiduar veten?

Shikoni më poshtë dhe na tregoni cila është përgjigja e saktë.

2×5=12
3×6=21
4×7=32
5×8=?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test