Si është përgjigja? - Bota Sot
Si është përgjigja?

Ndryshe

E enjte, 15 nëntor 2018

Si është përgjigja?

Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 10:09
Ilustrim

Lojëra të tilla logjike veçse na tundin mendjen dhe na bëjnë të mendojmë më thellë duke u larguar nga rutina, shkruan heyday.

E tillë është edhe kjo lojë, me kuaj, patkoj e çizme të cilat japin shifra të ndryshme.

Ju duhet ta gjeni secili prej tyre çfarë numri ka në mënyrë që ta përfundoni detyrën të saktë.

Jeni të gatshëm për t’u sfiduar?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test