Berberi që stilon flokët duke i vënë zjarr - Bota Sot
Berberi që stilon flokët duke i vënë zjarr

Ndryshe

E martë, 16 tetor 2018

Berberi që stilon flokët duke i vënë zjarr

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 17:39
Pamje nga video

Ky berber indian e ka gjetur një mënyrë të re dhe interesante për të prerë flokë.

Nga pamjet e xhiruara brenda sallonit shihet se si flokëve të klientëve ata i hedhin një pluhur dhe lëng të ndezshëm, para se të kalojnë tek çakmak dhe flaka.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test