Shokuese! Vajza 11-vjeçare, lind fëmijë nga vëllai i saj 14 vjeç - Bota Sot
Shokuese! Vajza 11-vjeçare, lind fëmijë nga vëllai i saj 14 vjeç

Ndryshe

E shtunë, 20 tetor 2018

Shokuese! Vajza 11-vjeçare, lind fëmijë nga vëllai i saj 14 vjeç

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 21:49
Ilustrim

E rëndë ta mendosh, por gjithçka është reale dhe një vajzë vetëm 11-vjeçe, ka lindur fëmijë me vëllain e saj që është 3 vjet më i madh.

Ngjarja tronditëse ka nodhur në Spanjë, sipas Daily Mail.

Vajza lindi në në Murica të Spanjës jug-lindore, ditën e premte, pasi shkoi në spital me dhembje barku.

Pas analizave, rezultoi se babai i fëmijës ishte vëllai i saj, 14 vjeç.

Vajza dhe prindërit e saj pohojnë se nuk ishin në dijeni të shtatzënisë, dhe se ata shkuan në spital duke menduar se ajo kishte probleme të tjera. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test