Për më pak se tre minuta i bie në fund kavanozës me Nutella - Bota Sot
Për më pak se tre minuta i bie në fund kavanozës me Nutella

Ndryshe

E diel, 21 tetor 2018

Për më pak se tre minuta i bie në fund kavanozës me Nutella

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 17:43
Nela Zisser

Shija e Nutellas është një nga ato që vështirë mund t’i rezistosh!

Por, dicka të jashtëzakonshme ka bërë edhe një modele nga Zelanda e Re, e cila për më pak se tre minuta  ka arritur ta ‘’fshijë’’ një kavanozë të tërë prej 750 gram të mbushur me Nutella.

Është Nela Zisser ajo e cila tashmë ka arritur të ndajë dhe videon e atij momenti kur me një shpejtësi marramendëse e ha gjithë këtë sasi të Nutellas.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test