Hapësira me topa ishte shumë e thellë, nëna u ‘fundos’ teksa shpëtonte të birin - Bota Sot
Hapësira me topa ishte shumë e thellë, nëna u ‘fundos’ teksa shpëtonte të birin

Ndryshe

E enjte, 15 nëntor 2018

Hapësira me topa ishte shumë e thellë, nëna u ‘fundos’ teksa shpëtonte të birin

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 08:19
Pamje nga video

Viven Low ka qenë shumë e shqetësuar dhe është hedhur në hapësirën me topa të një qendre tregtare në Singapor, për ta shpëtuar të birin.

Por, gruaja që është e gjatë 1.60 metra, u ‘fundos’ dhe nuk po mund të dilte.

“Nuk mund të prekja rrjetën poshtë, e as të dilja sipër. Bëja me dorë, askush nuk më ndihmoi”, ka thënë Low.

Madje, ajo pretendon se edhe djali saj ishte në mesin e topave dhe e patën shumë vështirë të dalin jashtë, ndërsa fajëson se hapësira ishte shumë e thellë.

Në anën tjetër, zyrtarët e qendrës tregtare u arsyetuan se ajo nuk dinte të lëvizte dhe rrotullohej, teksa të gjithë fëmijët luajtën dhe dolën pa problem. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test