Gruaja i vendos kafaz në kokë dhe i merr çelësin, arsyeja do t’ju lërë me gojë hapur - Bota Sot
Gruaja i vendos kafaz në kokë dhe i merr çelësin, arsyeja do t’ju lërë me gojë hapur

Ndryshe

E diel, 18 nëntor 2018

Gruaja i vendos kafaz në kokë dhe i merr çelësin, arsyeja do t’ju lërë me gojë hapur

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 16:12
Ibrahim Yucel dhe

Një grua i ka vendosur kafaz në kokë burrit të saj dhe e ka mbyllur atë me çelës. Çëlësin e mban vetëm ajo, dhe ja heq kafazin nga koka vetëm në kohën e ngrënjes.Arsyeja është: duhanpirja.
Ky është një truk që gruaja ka vendosur ta përdorë në mënyrë që bashkëshorti i saj të heqë dorë nga duhanpirja.

Duhanpirësit, për të lënë cigaren përdorin shumë metoda, dëgjojnë të gjithë këshillimin e rrethit, përdorin pilula të ndryshme kundër pirjes së duhanit, por kur asgjë nuk ndihmon, ata i qasen metodave radikale.

Dhe kur më të vërtetë ata vendosin të ndërpresin pirjen e duhanit, ballafaqohen me shumë probleme.
Ky truk që ka përdorur kjo grua është bërë hit i vërtetë në rrjete sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test