Fëmijën që flinte, babai iluzionist e ‘ndau në gjysmë’ - Bota Sot
Fëmijën që flinte, babai iluzionist e ‘ndau në gjysmë’

Ndryshe

Fëmijën që flinte, babai iluzionist e ‘ndau në gjysmë’

Më: 15 shkurt 2018 Në ora: 22:03
Pamje nga video

Justin Flom nga Shtetet e Bashkuara, që deri më tani ka realizuar me sukses shumë skena mashtrimesh optike, ka habitur të gjithë me paraqitjen e fundit.

Vajzës së tij që flinte e qetë mbi tavolinë, ai i vendosi dy libra dhe më pas nisi ‘ta ndante në gjysmë’.

Kur ajo fillon të zgjohet, ai nxiton që sërish t’ia bashkojë trupin.

Derisa shumica kanë mbetur të mahnitur me veprimin e tij, disa janë nervozuar sepse bëhet fjalë për fëmijë.

Më poshtë mund të shihni veprimet e iluzionistit, që sikur edhe për të tjerat thotë se nuk kanë të bëjnë me magji, por janë thjeshtë mashtrime që i kryen me shkathtësi. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test