“Homoseksuali” u tregon meshkujve sa lehtë puthet një femër në rrugë - Bota Sot
“Homoseksuali” u tregon meshkujve sa lehtë puthet një femër në rrugë

Ndryshe

“Homoseksuali” u tregon meshkujve sa lehtë puthet një femër në rrugë

Më: 1 mars 2018 Në ora: 00:43
Pamje nga videoja

Një video ku një djalë ndalon disa vajza në rrugë dhe i puth, është bërë virale në internet.

Duke realizuar nëj eksperiment social ai shtiret sikur është homoseksual dhe i puth femrat në rrugë me mjaft lehtësi.

Ai u tregon meshkujve se sa e lehtë është të puthësh një femër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test