Murgu superhero shpon qelqin me gjilpërë - Bota Sot
Murgu superhero shpon qelqin me gjilpërë

Ndryshe

Murgu superhero shpon qelqin me gjilpërë

Më: 1 mars 2018 Në ora: 19:32
Murgu superhero shpon qelqin me gjilpërë

Kjo është një mënyrë për të fiksuar gjilpërën.

Një video me lëvizje të ngadaltë të një murgu Shaolin, që shpuan qelqin me gjilpërë, është bër hit në internet.

Yjet e YouTube Gavin Free dhe Daniel Gruchy, të njohur si Slow-Mo Guys, ftuan tre murgj të jenë pjesë e serisë së tyre, transmeton lajmi.net. Në video, një murg hedh një gjilpërë në një qelq me një tullumbace pas xhamit – dhe arrin të shpërthej tullumbacen.

Sipas murgjve Shaolin, ajo zgjat deri në një dekadë për të zotëruar këtë lëvizje dhe të jetë në gjendje të kanalizojë gjithë energjinë e tyre në vendin e duhur.

Interneti shijon rezultatin e punës së tyre. “Nëse e mësoni këtë. ju jeni një “gangster”, ” shkruan një përdorues Twitter .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test