Sjellje qesharake e majmunëve në kopsht zoologjik - Bota Sot
Sjellje qesharake e majmunëve në kopsht zoologjik

Ndryshe

Sjellje qesharake e majmunëve në kopsht zoologjik

Më: 2 mars 2018 Në ora: 14:44
Pamje nga video

Majmunët bëjnë çdoherë sjellje të papritura të cilat ju bëjnë të qeshni ose madje edhe të ndiheni të nevrikosur me ta.

Ata mund të ju rrëmbejnë bananen nga dora, telefonin për të bërë selfie, mund të ju buzëqeshin apo edhe të vallëzojnë. E çuditshme kjo e fundit apo jo?

Shikoni videon më poshtë dhe do të qeshni pafund me sjelljet e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test