Ariu kundër tigrit. Kush fiton? - Bota Sot
Ariu kundër tigrit. Kush fiton?

Ndryshe

Ariu kundër tigrit. Kush fiton?

Më: 2 mars 2018 Në ora: 20:04

Një betejë e ashpër mes një tigri dhe një ariu ka ndodhur në një park në perëndim të Indisë.

Image

Përleshja është xhiruar nga një grup vizitorësh. Në klip shikohen grabitqarët duke luftuar pa mëshirë me njëri-tjetrin.

Dëshmitarët thonë se përleshja nisi pasi tigri sulmoi ariun, që po freskohej në pellgun e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test