Ky burrë merr përsipër të zbulojë vetë shtatëzaninë e gruas së tij. Mënyra se si e kupton është e pabesueshme! - Bota Sot
Ky burrë merr përsipër të zbulojë vetë shtatëzaninë e gruas së tij. Mënyra se si e kupton është e pabesueshme!

Ndryshe

Ky burrë merr përsipër të zbulojë vetë shtatëzaninë e gruas së tij. Mënyra se si e kupton është e pabesueshme!

Më: 3 mars 2018 Në ora: 10:45
Will

Disa burra janë po aq të ngazëllyer sa gratë e tyre për të kuptuar nëse janë shtatzënë apo jo. Në këtë rast, Will nuk mund të priste që gruaja e tij Keit ta vertetonte, kështu që ai e mori atë në duart e veta.

Do të bëjë një video që tregon idenë e tij të çmendur për të gjetur nëse gruaja e tij ishte shtatzënë.

Video fillon me Willin duke treguar eksitim dhe vendosmëri.

“Ne kemi kohe qe jemi ne perpjekje per femije tjeter. Asaj i jane vonuar nje jave periodat, dhe unë personalisht mendoj se ajo është shtatzënë, “tha ai.

Keit kishte shkuar në banjo heren e fundit, por harroi të shpelante WC, si zakonisht, sipas Willit. Ai pati shansin te merrte një nga testet e shtatzënisë së Kekës dhe përdori kapësin për të marrë një mostër të vogël të urinës së saj nga tualeti.

Nëse rezultatet e testimit treguan dy rreshta në vend të një rreshti, Keke ishte me të vërtetë shtatzënë.

Rrahjet e zemres se tij filluan te shtoheshin.U zbulua një rresht, dhe më në fund …dy rreshta. Ajo ishte shtatzënë!

“As që e kam menduar këtë. Unë nuk di as t’i them asaj “, u tha ai shikuesve të tij. Por plani i tij kishte funksionuar, dhe ishte koha t’i tregonim asaj lajmin fantastik.

Ai zbriti poshtë për të përshëndetur gruan e tij, e cila po luante me fëmijën e tyre.

“Çfarë po bën me kamerën time?” Pyeti ajo.

“Kam një surprizë”, tha Will. “Ne nuk mund të hamë sushi për nëntë muajt e ardhshëm,” tha Will, pasi nuk është një ushqim i rekomanduar për gratë shtatzëna.

Por Keit ende dukej më shumë e shqetësuar per faktin qe po e regjistronte ne kamer, në vend që t’i dëgjonte shenimet që i jepte. Ai nuk mundi ta mbante atë më gjatë, kështu që ai i dha asaj provën.

Ajo filloi të buzëqeshë.

Keit nuk mund ta besonte, ashtu si çdo grua, nëse burri i tij do ti tregonte se ishte shtatzënë.

Ai ja tregoi te gjithe menyren si veproi.Ajo filloi të qajë me kënaqësi dhe gjithë familja filloi të festonte.

Foshnja e tyre tani është 6 muajshe.

Ky çift me të vërtetë ka një familje te adhurueshme.

Nëse ata planifikojnë të kenë një fëmijë të tretë në të ardhmen, do të jetë interesante të shohim se si ata do te zbulojnë shtatezanine herën tjetër …

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test