Del në ankand CV e Steve Jobs kur kërkonte punë! Ja çmimi marramendës - Bota Sot
Del në ankand CV e Steve Jobs kur kërkonte punë! Ja çmimi marramendës

Ndryshe

Del në ankand CV e Steve Jobs kur kërkonte punë! Ja çmimi marramendës

Më: 4 mars 2018 Në ora: 21:08
Steve Jobs

Përpara se të themelohej kompania që me produktet e tija ka revolucionarizuar zakonet tona , Steve Jobs, ishte vetëm 18 vjeç, ai dërgonte Cv në kërkim të një vendi pune. Kërkesa për punë, u bë në vitin 1973, bashkë me një manual për Mac i firmosur, dhe një artikull të autografuar, janë në ankand RR Auction të Boston.

Përpara se të themelohej kompania që me produktet e tija ka revolucionarizuar zakonet tona , Steve Jobs, ishte vetëm 18 vjeç, ai dërgonte Cv në kërkim të një vendi pune. Kërkesa për punë, u bë në vitin 1973, bashkë me një manual për Mac i firmosur, dhe një artikull të autografuar, janë në ankand RR Auction të Boston.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test