Nuk frenon në kohë, kamioni përplas disa makina - Bota Sot
Nuk frenon në kohë, kamioni përplas disa makina

Ndryshe

Nuk frenon në kohë, kamioni përplas disa makina

Më: 5 mars 2018 Në ora: 12:34
Teksas

Një aksident i rëndë është filmuar në Teksas, teksa shoferi i një kamioni nuk frenoi në një kryqëzim duke marrë me vete disa makina.

Aksidenti ndodhi të premten në Austin, e në video dallohet se kamioni nuk arrin të ndalojë në semaforin e kuq, duke copëtuar një makinë që kishte ndaluar dhe dy automjete që po vijonin rrugën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test