E gënjeu se ishte e virgjër, boksieri masakron të dashurën - Bota Sot
E gënjeu se ishte e virgjër, boksieri masakron të dashurën

Ndryshe

E martë, 13 nëntor 2018

E gënjeu se ishte e virgjër, boksieri masakron të dashurën

Më: 30 maj 2018 Në ora: 11:39
Gary Chu

E gënjeu se ishte e virgjër, por kjo i mori jetën 28-vjeçares.

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur së fundmi në Tajvan, ku një “luftëtar” amator i MMA, vrau dhe copëtoi më pas trupin e një 27-vjeçareje, të cilën e kishte njohur në internet.

Vajza i kishte thënë se ishte e virgjër, por Gary Chu e masakroi atë pasi pretendoi se vajza i bëri padrejtësi duke e gënjyer atë.

Kamerat e sigurisë të apartamentit kanë kapur momentet, kur Gary Chu ka hodhi pjesë të trupit të 27-vjeçares.

Më pas “luftëtari” i MMA u vetëvra.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test