Alarm në Gjermani, arratisen nga kopshti zoologjik luani, tigri dhe jaguari - Bota Sot
Alarm në Gjermani, arratisen nga kopshti zoologjik luani, tigri dhe jaguari

Ndryshe

E martë, 16 tetor 2018

Alarm në Gjermani, arratisen nga kopshti zoologjik luani, tigri dhe jaguari

Më: 1 qershor 2018 Në ora: 13:26
Luani

Gjermania në ‘alarm’. Dy luanë, dy tigra dhe një jaguar kanë arritur që të dalin duke u arratisur nga një kopsht zoologjik në Lünebach.

Autoritetet lokale i këshilluan banorët të qëndronin brenda shtëpive të tyre dhe të njoftonin policinë nëse shihnin ndonjë nga pesë grabitqarët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test