Njeriu gjobitet për bartjen e makinës me biçikletën me tri rrota - Bota Sot
Njeriu gjobitet për bartjen e makinës me biçikletën me tri rrota

Ndryshe

E martë, 20 nëntor 2018

Njeriu gjobitet për bartjen e makinës me biçikletën me tri rrota

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 23:53
Pamje nga video

Një metodë e pazakonta e tërheqjes së një makine u kap në kamera në Kinë kur një burrë mbante një sedan në anën e pasme të biçikletës së tij me motor.

Një shofer në një rrugë të provincës Zhejiang është kapur në video ku po e barte një makinë me biçikletën me tri rrota, madje e kishte balancuar aq mirë sa ajo nuk po lëvizte.

Policia tha se burri u tha oficerëve se ai kishte blerë makinën kohët e fundit dhe po e dërgonte atë në një gërmadhë për të shitur për pjesë.

Njeriu u gjobit me 200 dollarë dhe mori 9 pikë për licencën e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test