Fiton për herë të dytë një milion euro në lotari - Bota Sot
Fiton për herë të dytë një milion euro në lotari

Ndryshe

E martë, 13 nëntor 2018

Fiton për herë të dytë një milion euro në lotari

Më: 7 qershor 2018 Në ora: 16:37
Foto ilustrim

Një burrë nga Franca juglindore për herë të dytë ka fituar një milion euro në lotari, dhe ekspertët thonë se ka gjasë që kjo të ndodhë një në 16 trilionë.

Fituesi, emri i të cilit mbahet sekret, fitoi në loto për herë të parë në muajin nëntor 2016 dhe vazhdoi të luajë loto çdo javë, transmeton BBC.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test