Njihuni me njeriun e parë pa zemër, i cili jeton pa rrahje zemre dhe pa puls - Bota Sot
Njihuni me njeriun e parë pa zemër, i cili jeton pa rrahje zemre dhe pa puls

Ndryshe

E shtunë, 20 tetor 2018

Njihuni me njeriun e parë pa zemër, i cili jeton pa rrahje zemre dhe pa puls

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 13:28
Foto ilustrim

Fizikanët kanë zëvendësuar zemrën e një njeriu që është duke vdekur me një aparaturë të “rrymës së vazhdueshme”, duke dëshmuar se jeta është e mundur edhe pa rrahjet e zemrës.

Shihni videon e mëposhtme për më shumë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test