E tmerrshme, këmbësorit i kalon vdekja para syve, ja pamjet e aksidentit - Bota Sot
E tmerrshme, këmbësorit i kalon vdekja para syve, ja pamjet e aksidentit

Ndryshe

E martë, 23 tetor 2018

E tmerrshme, këmbësorit i kalon vdekja para syve, ja pamjet e aksidentit

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 06:42
Pamje nga video

Ky është momenti i pabesueshëm kur një automjet aksidentohet, duke u shkatërruar thuajse plotësisht, por pronari i një picerie që po kalonte aty pranë shpëton mrekullisht.

Një kamion që ka humbur kontrollin vjen me shpejtësi duke goditur automjetet, ndërsa pronari i picerisë është vetëm centimetra larg.

Kamerat e instaluara në anën e Pedro de Araújo në juglindje të Brazilit, regjistrojnë çastin të shtunën pasdite.

Ai ishte midis pesë personave të përfshirë në aksidentin spektakolar dhe që i shpëtuan mrekullisht fatkeqësisë. Të gjithë u dërguan në spital me lëndime të lehta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test