Nëna shokohet nga fantazma viktoriane e cila i paraqitet në dritare - Bota Sot
Nëna shokohet nga fantazma viktoriane e cila i paraqitet në dritare

Ndryshe

E martë, 23 tetor 2018

Nëna shokohet nga fantazma viktoriane e cila i paraqitet në dritare

Nga: A.M. Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:07
Pamje nga videoja

Një nënë ka treguar se është  tronditur pasi zbuloi se në dritaren e një shtëpie të braktisur është shfaqur një shpirt.

Derisa djali i saj vozitke biçikletën e tij në oborrin e kësaj shtëpie, Louise Lenton po e xhironte atë, në rezidencën e Oldway në Paignton, Devon.

Image

41 vjeç, e vuri re këtë fantazmë kur ajo shikoi më pas pamjet e xhiruara në telefonin e saj, shkruan "Bota sot".

Në një dritare të katit të dytë duket një figurë e një femër me veshje Victorian.

"Parku i makinave është i sheshtë dhe i përsosur për ta bërë atë. Unë vetëm po e xhirova atë dhe kjo ishte ajo”, ka thënë  nëna Lenton.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test