Vodhi pakon para derës së fqinjit dhe provoi të ikte me biçikletë, turpërohet nga një kalimtar - Bota Sot
Vodhi pakon para derës së fqinjit dhe provoi të ikte me biçikletë, turpërohet nga një kalimtar

Ndryshe

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Vodhi pakon para derës së fqinjit dhe provoi të ikte me biçikletë, turpërohet nga një kalimtar

Më: 16 qershor 2018 Në ora: 07:11
Pamje nga video

Mark Duenas nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, e ka ndjekur një grua të lagjes, që vodhi pakon e arritur me postë para derës së një fqinji të tij.

Derisa ajo po largohej me biçikletë dhe e mbante pakon me vështirësi, ai i shkonte nga pas me veturë dhe i kërkonte që ta kthente.

Pamjet që i ka realizuar derisa konfrontohej me të, i ka postuar në internet, në përpjekje për ta identifikuar.

Shumë njerëz deri më tani e kanë parë videon dhe po e kritikojnë atë për mënyrën, se si u përpoq të përfitojë nga situata duke vjedhur pakon. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test