Turistet përleshen për një selfie, intervenon edhe policia - Bota Sot
Turistet përleshen për një selfie, intervenon edhe policia

Ndryshe

Turistet përleshen për një selfie, intervenon edhe policia

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 14:42
Pamje nga video

Policia është dashur të intervenojë për të ndarë dy turiste, që nisën të përleshen se cila do bëjë e para selfie para shatërvanit të famshëm Trevi që ndodhet në Romë.

Gjatë kohës që 19-vjeçarja dhe gruaja 44-vjeçare shkëmbenin grushte dhe shpulla, familjarët e tyre përpiqeshin t’i ndalonin, por e kishin të kotë.

Për këtë arsye intervenuan policët që u gjetën në afërsi, për të ndaluar aktin e ‘turpshëm dhe fëmijërorë’.

“Sikur t’i shihje dy fëmijë, që rrihen për shkak të një gjëje të parëndësishme”, ka qenë komenti që po e shoqëron videon e realizuar nga një i pranishëm në kryeqytetin italian. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...