5 vjet nuk i preu flokët, por kur i preu mahniti gjithë femrat - Bota Sot
5 vjet nuk i preu flokët, por kur i preu mahniti gjithë femrat

Ndryshe

E mërkurë, 24 tetor 2018

5 vjet nuk i preu flokët, por kur i preu mahniti gjithë femrat

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 17:32
Aleksi

Pasi mbajti 5 vjet stilin e njëjtë të flokëve, Aleksi vendosi të provojë diçka të re.

Ai është kuzhinier dhe i vendoste flokët nën kapuç sa herë që hynte në kuzhinën e restorantit ku punonte.

Por për shkak që mendoi se kishte ardhur koha të ndryshonte, ai iu drejtua vetëm një personi të cilit mund t’ia besonte prerjen e flokëve: berberit Chrisopher Hopkins.

Ky ekspert i flokëve e kuptoi shpejt se flokët e Aleksit duhej të hiqeshin. Por askush nuk ishte i përgatitur për rezultatin.

Edhe femrat janë mahnitur nga ndryshimi i tij i pabesueshëm, që e bën të duket sikur krejt tjetër person.

Shikojeni transformimin e tij: 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test