Artistja që vallëzoi për gjashtë minuta nën ujë - Bota Sot
Artistja që vallëzoi për gjashtë minuta nën ujë

Ndryshe

Artistja që vallëzoi për gjashtë minuta nën ujë

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 08:13
Julie Gautier

Julie Gautier, një artiste dhe koreografe ka realizuar performancën e saj të fundit në pishinën më të thellë në botë.

Gautier për disa minuta ka vallëzuar nën ujë dhe ka mbajtur frymën për gjashtë minuta, para se të dalë nga uji.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...