Policët që ndjekin njeriun e zhveshur dhe mbi gomar bëhet video virale - Bota Sot
Policët që ndjekin njeriun e zhveshur dhe mbi gomar bëhet video virale

Ndryshe

Policët që ndjekin njeriun e zhveshur dhe mbi gomar bëhet video virale

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 08:46
Pamje nga videoja

Ky njeri duhet të ndihet i tmerrshëm pasi u filmua mbi një gomar dhe veshur vetëm me një kapelë marinarësh dhe me një palë breke.

Njeriu gjysmë i zhveshur – i cili duket se është i dehur, nuk është në gjendje të rri si duhet mbi gomar.

Ai është ndjekur fort nga dy policë turistikë që janë parë duke qeshur ndërsa përpiqen të sigurojnë që ai të mos bjerë në udhëtimin e tij në vendpushimin rus të Soçit.

Videoja e çuditshme virale tashmë ka tërhequr më shumë se një milion shikime në Facebook dhe është ndarë dhjetëra mijëra herë në mediat sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...