Nusja rrihet keq me vjehrrën, me boksa e shuplaka - Bota Sot
Nusja rrihet keq me vjehrrën, me boksa e shuplaka

Ndryshe

Nusja rrihet keq me vjehrrën, me boksa e shuplaka

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 11:00
Pamje nga video

Nusja dhe vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete.

Edhe nga lashtësia vjehrra dhe nusja kanë qenë dy rivale të ashpra e shpeshherë me kacafytje të mëdha.

Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën.

Për më shumë shikoni videon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...