Gjarpri del nga klima - kap miun dhe kthehet përsëri brenda - Bota Sot
Gjarpri del nga klima - kap miun dhe kthehet përsëri brenda

Ndryshe

Gjarpri del nga klima - kap miun dhe kthehet përsëri brenda

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 16:12
Pamje nga videoja

Njerëzit e një shtëpie filmuan pamje të tmerrshme kur një gjarpër doli nga kondicioneri dhe kapi një mi të gjallë, dhe u kthye për të ngrënë drekën e tij në paqe.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Gangzhou të Kinës.

Gjarpërinjtë në Kinën jugore janë gjë e përditshme, por t’i shihni se si dalin nga kondicioneri është një eksperiencë krejt tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat