Sulmoi gruan në korridorin e hotelit, ndërhyn menaxheri dhe përplas në tokë burrin e dhunshëm - Bota Sot
Sulmoi gruan në korridorin e hotelit, ndërhyn menaxheri dhe përplas në tokë burrin e dhunshëm

Ndryshe

Sulmoi gruan në korridorin e hotelit, ndërhyn menaxheri dhe përplas në tokë burrin e dhunshëm

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 16:42
Pamje nga video

Ky është momenti kur menaxheri i një hoteli në Spanjë ndërhyn për ta ndalur një pushues nga Britania i cili ishte dhunonte gruan e tij. 

Kamerat e sigurisë shfaqin menaxherin Max Weinbinder, i cili përplas për tokë burrin që po rrihte gruan në korridorin e hotelit.  

Weinbinder që është menaxher i hotelit me katër yje Carema në Fornells në veri të qytetit Menorca, është detyruar ta mbajë në tokë agresorin derisa në vendin e ngjarjes u shfaq policia. 

Ndërkaq mediat lokale raportojnë se gruaja nuk ka ngritur padi kundër burrit, edhe pse shihet në video duke e sulmuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat