Foshnja shtiret sikur është në gjumë, qesh kur zihet “mat” - Bota Sot
Foshnja shtiret sikur është në gjumë, qesh kur zihet “mat”

Ndryshe

Foshnja shtiret sikur është në gjumë, qesh kur zihet “mat”

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 14:06
Pamje nga videoja

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale na e tregon një bebush të vogël që i pëlqen shumë lojërat.

Ky i fundit shtiret kinse është në gjumë duke i mbyllur sytë, por më pas zihet “mat” dhe fillon të qesh.

“Ti je zgjuar” dëshohet një zë, kurse në këto momente foshnja fillon dhe qesh.

Kjo i ka befasuar edhe të afërmit e foshnjës por edhe publikun, pasi që tashmë kjo video është bërë virale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...