Fotografia që hutoi edhe Google: A e dini se çfarë ka në të? - Bota Sot
Fotografia që hutoi edhe Google: A e dini se çfarë ka në të?

Ndryshe

Fotografia që hutoi edhe Google: A e dini se çfarë ka në të?

Më: 8 nëntor 2018 Në ora: 15:43
Maca

Çfarë mendoni se cila kafshë është në këtë pamje jashtëzakonisht interesante?

Nëse keni menduar se bëhet fjalë për një korb apo sorrë, e keni gabim.

Është në të vërtetë një mace. Shikoni pak më mirë dhe do të kuptoni se ajo që duket si një sqep i shputës është në të vërtetë mace e zezë e ulur në dysheme duke shikuar në kamerë.

Është interesante që fotografia arriti të ngatërrojë edhe Google, i cili në foto "njohu" jo vetëm korbin e zakonshëm, por edhe korbin amerikan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test