Dënohet me 15 vite burg homoseksuali që "peshkoi" 4 djem në chat duke pozuar si femër - Bota Sot
Dënohet me 15 vite burg homoseksuali që "peshkoi" 4 djem në chat duke pozuar si femër

Ndryshe

Dënohet me 15 vite burg homoseksuali që "peshkoi" 4 djem në chat duke pozuar si femër

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 19:30
Ana

Një homoseksual me mjekër që mashtroi katër meshkuj në rrjetet e takimit duke pozuar si femër është dënuar me 15 vite burg.

Duerte Xavier, 33 vjeç, u prezantua si 'Ana' në programet e takimit. Ai i thoshte meshkujve se mund ti takonte në park ose apartament për të kryer marrëdhënie seksuale, por vetëm nëse ata do të mbanin një lidhëse për të mbyllur sytë.

Vetëm njëri prej meshkujve kuptoi se po kryente marrëdhënie me një mashkull pasi hoqi lidhësen për kuriozitet. Ai goditi Xavier dhe telefonoi menjëherë policinë.

Më pas deklaroi në gjykatë se Xavier u prezantua në programin Lovoo dhe Tinder si Anna dhe premtoi seks në rast të mbylljes së syve.

Gjykata e Kingston dha sot dënimin për burg.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...