Bleu rroba për vajzën por ja çfarë bëri gruaja kur shikoi brenda qeses! - Bota Sot
Bleu rroba për vajzën por ja çfarë bëri gruaja kur shikoi brenda qeses!

Ndryshe

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Bleu rroba për vajzën por ja çfarë bëri gruaja kur shikoi brenda qeses!

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 21:36
Emma Tetlow

Një nënë e re në moshë ka ngelur pa fjalë kur ka parë se çfarë kishte brenda qeses ku kishte futur një veshje të re për vogëlushen e saj.

Emma Tetlow hyri në një dyqan në Angli dhe zgjodhi një badi me ngjyra pastel që kishte imazhe të bufave të printuara kudo.

Ajo u mendua dy herë para se të merrte atë veshje pasi sytë e saj panë diçka tjetër. Sipas 33- vjeçares, bufat e kthyer mbrapsht ngjanin si gjoks femrash.

Printime  të tilla ishin edhe në rroba të tjera për fëmijë.

Pasi ia dërgoi fotografitë nënës, Emma vendosi ta kthejë veshjen pasi vajza e saj nuk mund të kishte një garderobë të tillë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test