Restoranti australian mjaft i çuditshëm, ka tavolina të mbuluara me bari! - Bota Sot
Restoranti australian mjaft i çuditshëm, ka tavolina të mbuluara me bari!

Ndryshe

Restoranti australian mjaft i çuditshëm, ka tavolina të mbuluara me bari!

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 08:13
Restoranti në Melburn të Australisë,

Vizitorët e një restoranti në Melburn të Australisë, kanë mbetur të hutuar me tavolinat e tarracës, që ishin të mbuluara me bari.

Megjithëse shtresat që kishin dhe përfund, nuk do të mbetnin gjatë mbi ato hapësira, ato qëndruan gjatë nëpër llogaritë e rrjeteve sociale.

Shumë njerëz u shprehën të habitur me pronarët e këtij restoranti të çuditshëm australian, pse zgjodhi këtë formë dekorimi.

Image

“Pak bukë, si dhe anash një copë bari” si dhe “po që se dua të ha mbi bari, do të shkoja në park” ishin dy prej komenteve të shumta.

Në anën tjetër, shumë njerëz pyetën për nivelin e higjienës, si dhe nëse qëndrojnë gotat si duhet në atë hapësira.

Kohë më parë, janë bërë virle mënyrat e pazakonta të shërbimeve. Kuzhinierët gjenin forma të ndryshme, duke për të mos përdorur pjatat e zakonshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...