Kështu i zhvendosin shtëpitë në Amerikë - Bota Sot
Kështu i zhvendosin shtëpitë në Amerikë

Ndryshe

Kështu i zhvendosin shtëpitë në Amerikë

Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 23:24
Foto

Lëvizja e një shtëpie nga një vend në tjetrin nuk është një detyrë e lehtë. Kjo punë kërkon vëmendje të plotë në cdo detaj dhe angazhim maksimal.

“Wolfe House & Building Movers” është njëra nga kompanitë që bën këtë punë në SHBA, duke përdorur teknologji moderne lëvizëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test