E tmerrshme, pitoni bën kërdinë në fermë - Bota Sot
E tmerrshme, pitoni bën kërdinë në fermë

Ndryshe

E tmerrshme, pitoni bën kërdinë në fermë

Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 06:57
E tmerrshme, pitoni bën kërdinë në fermë

Një piton i egër ka nxjerrë pesë pula që kishte ngrënë pasi po përpiqej të mos kapej nga fshatarët në Kinën juglindore.

Gjarpri jo-helmues u gjet në një stallë dhe u zvarrit para fermës para se të kapej duke nxjerrë prenë nga stomaku.

Policia u alarmua nga skena dhe e lëshoi sërish pitonin në natyrë. Ngjarja ndodhi në fshatin Meizhou dhe momenti u filmua në kamera.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test