Ndalohet reklama që duhej shikuar nga e gjithë bota - Bota Sot
Ndalohet reklama që duhej shikuar nga e gjithë bota

Ndryshe

Ndalohet reklama që duhej shikuar nga e gjithë bota

Më: 5 dhjetor 2018 Në ora: 19:00
Pamje nga videoja

Ndonëse kjo reklamë duhej të paraqitej para festave të Krishtlindjeve, ajo është censuruar ndërkohë.

Megjithatë, ajo e gjeti rrugën e saj dhe preku zemrën e një milion njerëzve.

Kjo është një histori që ngre vetëdijen ekologjike dhe inkurajon që situata të përmirësohet, pasi nuk është tepër vonë.

Ende nuk dihet pse kjo reklamë është ndaluar për t'u shfaqur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test